11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Ознака : андријана лима

Лајфстајл Свет Слајдер Стил

(ВИДЕО) СОВЕТИ ОД АНДРИЈАНА ЛИМА: За изглед на топ модел се потребни само 2 минути!

И. Т.
И покрај тоа што најпознатата бразилска манекенка Адријана Лима се повлече од манекенскиот свет пред 3 години, таа сè уште важи за една од најубавите...