11.8 C
Скопје
22:14 - 29 февруари, 2024

Ознака : андријана лима

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

СУПЕРМОДЕЛКАТА АДРИЈАНА ЛИМА НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Отечено лице – последица на бременоста или на филери за подмладување?

Еспресо
Супермоделката Адријана Лима, поранешен ангел на Викторија сикрет, по првпат го покажа трудничкото стомаче за време на Модната недела во Париз. Убавицата се појави облечена...
ЛајфстајлСветСлајдерСтил

(ВИДЕО) СОВЕТИ ОД АНДРИЈАНА ЛИМА: За изглед на топ модел се потребни само 2 минути!

И. Т.
И покрај тоа што најпознатата бразилска манекенка Адријана Лима се повлече од манекенскиот свет пред 3 години, таа сè уште важи за една од најубавите...