Моден додаток број 1 за сезонава (ФОТО)

Доколку сакате класичен и елегантен стил сигурно дека во својот ормар имате многу парчиња облека и аксесоари кои никогаш не излегуваат од мода.

Но, за да ја надополните својата колекција, оваа сезона задолжително инвестирајте во различни модели на беретки кои се апсолутен моден хит.

Доколку сте во дилема како да ги носите, ви претставуваме аутфити од познати блогерки кои можат да ви послужат како инспирација.

View this post on Instagram

gimme coffee ☕️

A post shared by забери меня отсюда (@lutkarka) on

View this post on Instagram

✖️

A post shared by S E L M A (@selma_bijedic) on

Слични објави

Емилија Кларк како модна инспирација (ФОТО)

Igor

Годините не ѝ можат ништо: КЛАУДИЈА ШИФЕР на промоција на „Рокетмен“ (ФОТО)

Igor

Ова попладне погрижете се за вашата коса – Измешајте кафе и јогурт и гледајте како белите влакна исчезнуваат!

Еспресо

Само Моника Белучи може да облече црно чипкасто боди, а да не изгледа евтино (ФОТО)

Igor

Астрологот на принцезата Дајана предвидува: Меган е бомба дизајнирана да прелета низ кралското семејство

Еспресо

Меѓусебните изневерувања скапо ги чинеа: Славниот Оскаровец се разведува од сопругата по 22 години брак!

Слободен печат

Остави Коментар

оне × 4 =

Слични објави

Руски природен лек за подобрување на имунитетот

Igor

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ослабете 2 килограми за само 1 ден – Еве како…

Igor

Компири со колбаси и сланина

Igor

МОДНА ИНСПИРАЦИЈА: Што носат познатите дами на плажа (ФОТО)

Igor

Вака се носи моментно најпопуларниот тренд: Ким Кардашијан во феноменален стајлинг

Igor