Се огласи поранешната сопруга на новиот дечко на Лејди Гага (ФОТО)

Откако пејачката и актерка Лејди Гага е фотографирана како разменува бакнежи со инженерот за звук Дан Хортон, на социјалните мрежи се огласи и неговата поранешна сопруга, актерката Аутум Гузарди.

Имено, таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија покрај која напиша „Poker Face“ и емотикона срце, што е наслов на една од најпопуларните песни на Лејди Гага. Многумина тоа го сфатија како провокација, но и доказ за љубомора.

Да потсетиме, магазинот „People“ објави папарацо фотки во еден ресторан на кои се гледа како Гага го бакнува непознатиотт музичар. Набрзо се дозна дека станува збор за аудио инженерот Дан Хортон кој работеше на нејзините песни.

Слични објави

Мишел Фајфер секогаш има насмевка на лицето, но таа долго време се бори со овој сериозен проблем

Igor

ГО ГЛЕДАВМЕ ВО „ВЕЛИЧЕСТВЕНИОТ“: Погледнете како изгледа Зумбул-ага

Igor

Нетфликс потроши повеќе од 100 милиони за маркетинг кампањата на своите филмови во трката за Оскар!

Еспресо

Таа е еден од најпознатите супермодели, а тој еден од најуспешните бизнисмени: Синди Крафорд прослави 22 години од бракот со својот сакан! (ФОТО)

Еспресо

Андреа Бочели за Велигден ќе пее во Миланската катедрала: Тоа ќе биде молитва за Милано и за цел свет!

Еспресо

Пејачката Сани објави фотка во бикини, а се пофали дека и покрај празниците, таа изгледа ТОП! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

6 + 8 =

Слични објави

Вкупниот буџет за Евровизија 2019: 28,5 милиони евра – Радиодифузерот земал заем од Владата

Igor

Зарем немаш пари за нови сандали? Луна Џогани на снимање во искинати штикли! (ФОТО)

Еспресо

Манекенката ја променила фризурата: Непрепознатлива со новиот стил (ФОТО)

Igor

Карди Би се пофали со милионската вила, а во неа има и колекиција пиштоли од 5 милиони! (ФОТО)

Слободен Печат

ЦЕЦА ГО ИМА ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР: Зошто не ѝ дозволува на Анастасија да настапува?

Igor

Сите гледаа во неа! Наоми Кембел во проѕирен комбинизон ги „растревожи“ мажите (ФОТО)

Igor