РАЗДОР ВО КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Браќата се скараа поради Меган, а тоа што го направи Кејт е за секоја пофалба!

Кралското семејство постојано е под лупа на јавноста, а се наведува дека меѓу браќата избила нова кавга, и тоа токму поради сопругата на Хари, а сето ова ја изненади јавноста.

Наводно една вечер, откако Кејт и Вилијам ги испратиле децата на спиење Хари започнал со својот говор, кој целосно ги шокирал војвотката и војводата од Кембриџ.

профимедиа

Целиот проблем започнал бидејќи тој тврдел дека неговото семејство не ја поддржува доволно неговата сопруга во јавноста, тврдат извори од палатата.

За време на кавгата, Меган наводно седела покрај Хари со камен израз на лицето. Кејт и Вилијам кажале дека воопшто не им е проблем на Меган да и пружат поголема поддрша, а Кејт според пишувањата на медиумите следниот ден на нивната врата дошла до букет цвеќе.

профимедиа

Факт е сепак дека Меган и Хари се иселија од Кенсингтонската палата во „Frogmore Cottage”, а се наведува дека односите меѓу војвотките се почесто се лоши.

Слични објави

Кристијан Голубовиќ објави фотка на која спие покрај куп банкноти од 500 евра! (ФОТО)

Еспресо

„Мењам козу“: Најдоброто од „Еден на Еден“ овој викенд! (ВИДЕО)

Еспресо

Познатата српска старлета Наташа позираше скроз гола! (ФОТО) (+18)

Се огласи Цеца откако беше снимена како оди на преглед во болница (ФОТО)

Igor

Пронајден ковчегот со скриеното богатство во Карпестите Планини: Не го знам човекот што го пронашол, но песната го однела до него

Еспресо

Божиќната песна поради која војната запре на три минути (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

четиринаесет + 3 =

Слични објави

Ангелот на кој годините не му можат ништо – Згодната Бразилка повторно го покажа совршеното тело! (ФОТО)

Еспресо

КОНТУРИ, ДОЦРТУВАЊЕ ВЕЃИ… Одвикнете се од овие популарни шминкерски навики

Igor

ПОСАКАЛ ДА ЈА ПРОМЕНИ ПРОФЕСИЈАТА: Славниот актер аплицирал за работа во ресторан (ФОТО)

Igor

ЏОРЏ КЛУНИ ЗАГРИЖЕН: Не сакам нашите деца да станат мета

Igor

„Сексот и градот“ зад камерите: Потпетиците им ги оштетиле стапалата, кариерата им била поважна од семејството

Еспресо

Анабела и Гаги Џогани повторно во жестока расправија: Зошто беа кај Цеца дома децата?

Еспресо