Милица Павловиќ со новото жешко видео ги остави мажите без сон (ФОТО)

Пејачката на провокативен начин ја промовираше својата нова песна „Status Quo“…

Оние кои ја следат работата на Милица Павловиќ знаат дека пејачката објави песна под називот „Status Quo“ кој во меѓувремене стана хит.

Таа одлучи дополнително да ја рекламира оваа нумера, и тоа преку провокативната снимка која ја објави на Инстаграм.

Милица во него позираше во секси модна комбинација, а до израз дојде нејзиното деколте, но и нејзините нозе. Да не должиме, погледнете го видеото…

View this post on Instagram

⚠️

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

 

Слични објави

Петра Еклстон го роди четвртото дете: Берни доби прекрасна внука

Еспресо

Србинка има 19 години и заработува милиони: Го живее американскиот сон, а сега е во трка за најубава девојка на планетата (ФОТО)

Igor

Без срам: Хајди Клум се сонча гола дома! (ФОТО)

Васко Спасоски

Раперката го истетовира името на сопругот зошто имал голем пен*с (ФОТО)

Igor

ФОТО: Том Круз 14 години по разводот со Кејти Холмс конечно повторно заљубен? Еве која е жената која успеа да го освои!

Еспресо

Маја Беровиќ објави врела фотка од хотелска соба

Еспресо

Остави Коментар