Колку ги имала досега? Пејачката ја ОТКРИ бројката! (ФОТО)

Пејачката Мараја Кери беше во брак со актерот и водител Ник Кенон со кој има две деца. Веќе некое време е во врска со танчерот Брајан Танак, пред да биде верена со милијардерот Џејмс Паркер… тоа се три…. а заедно со првиот маж тоа се четири…

Неодамна Мараја во интервјуто за магазинот „Космополитан“ откри дека досега „била само со пет мажи“.

„Не сум имала многу партнери, но беа различни… сум била само со пет мажи. Некој би рекол дека сум „чиста жена“ во однос на другите на тоа поле“, изјави Мараја.

Да и веруваме или не?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Слични објави

Предлог за вашето зимување – Бајковит хотел во Австрија (ФОТО)

Еспресо

На шест години била жртва на сексуално злоставување: Потоа станала зависничка од алкохол…. (ФОТО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 22.10.2019: Лавовите губат контрола врз финансиите, а Рибите ќе пронајдат љубов

Igor

ВИЛИЈАМ НЕ ГО НАПРАВИ ТОА: Откако стана татко, Хари ѝ оддаде почест и на лејди Ди

Igor

Зарем и ова го има: „Два Бона“ добија непристојна понуда за 20 евра (ФОТО) (+18)

Igor

НЕ ИМ Е ЛЕСНО НА МАЖИТЕ: Од овие машки личности вашето момче навистина се плаши

Igor

Остави Коментар

девет − оне =

Слични објави

Српската пејачка Теодора во танга-бикини ужива во Хургада со момчето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Некои интересни работи за сексот кои можеби досега не сте ги знаеле!

Еспресо

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мадона се „журкаше“ во Тел Авив

Igor

Ѝ годи животот во Америка: Марија Шерифовиќ живее во стан од 300.000 долари

Igor

Три џемпери кои морате да ги имате оваа сезона во вашиот плакар! (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian