13.8 C
Скопје
19:53 - 23 април, 2024

Ознака : бројката

ЛајфстајлСцена

Колку ги имала досега? Пејачката ја ОТКРИ бројката! (ФОТО)

Igor
Пејачката Мараја Кери беше во брак со актерот и водител Ник Кенон со кој има две деца. Веќе некое време е во врска со танчерот...