Анџелина Џоли не сака да биде пријателка со Пит: „Тој ми го преврте животот наопаку!“

Актерката Анџелина Џоли (44) се разведе од сопругот Бред Пит (55) во септември 2016 година, а и покрај тоа што проминаа 3 години од разводот, Џоли и понатаму не сака да има пријателски односи со популарниот актер. Добитничката на Оскар, кон Бред чувствува горчина, бидејќи смета дека животот на нивните шест деца се свртел наопаку.

Наводно Анџелина на почетокот не сакала да се омажи за Бред, а после разводот одлучила дека веќе никогаш не сака да се венча.

Profimedia

„Анџелина и понатаму е огорчена поради Бред. Сака да преземе одговорност, бидејќи ѝ го превртел целиот живот. И нејзе и на децата“, изјавил извор за UsWeekly. Актерката моментално снима филм во Шпанија, а неодамна изјави дека би сакала да живее во странство, но не може да се отсели поради поранешниот сопруг.

Twitter

„Разводот беше навистина комплициран. Пред крајот на мојата врска со Бред не можев да се препознаам, како да изгубив дел од себе… станав помала, небитна, иако тоа не го покажував“, изјавила актерката и додала дека искрено била повредена. Поранешниот пар има 6 деца – синовите Медокс (18), Пакс (15) и Нокс (11), и ќерките Захара (14), Шило (13) и Вивиен (11).

Слични објави

Русковска се изнасмеа на „Златна Бубамара“- На менито на Сашко Коцев и аферата „Рекет“ (ФОТО)

Васко Спасоски

ЦЕЦА ГО ИМА ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР: Зошто не ѝ дозволува на Анастасија да настапува?

Igor

Хедонист на годината во Македонија е Габриел Стибел

Igor

Сексот или фудбалот? Еве во што повеќе уживаат мажите!

Igor

Перверзно скапо: Кајли и Крис се сликаа во приватниот авион и се пофалија со торби од 280.000 евра (ФОТО)

Igor

Во какво карантинско расположение е Викторија Лоба? Зависи од саатот!

Еспресо

Остави Коментар

четири × оне =

Слични објави

Познатите личности и нивните ритуали за пред спиење!

Еспресо

Забавите, алкохолот и дрогата за неа се минато: Кејт Мос денес живее сосема поинаков живот! (ФОТО)

Еспресо

НЕОБИЧНА СОРАБОТКА: Еве во каков заеднички проект се вклучени Опра и принцот Хари

Igor

Како Меган Маркл ќе го прослави својот роденден?

Igor

Денеска и официјално: Аца Лукас и Соња Вуксановиќ се разведоа (ФОТО)

Igor

Ѕверката од „Сексот и градот“ на 64 години повторно татко (ФОТО)

Igor