Нов летен тренд: Различно обоени нокти! (ФОТО)

Инстаграм стана социјална мрежа која ги диктира трендовите.

Овој пат тоа е новиот тренд – rainbow nails, во силни или пак нежни суптилни тонови. Нема да ви бидат потребни гламурозни украси или пак накит, едноставно ноктите ќе ви бидат најголемиот украс.

Погледнете…

 

View this post on Instagram

 

#rainbownails #instanails #nailsnailsnails #nailsinspiration #nails #nailstagram #rainbow #nailsofinstagram #nails

A post shared by Justyna (@juustyna_xnails) on

Слични објави

Девојче среде натпревар дозна дека мајка и за која пееше починала (ВИДЕО)

Еспресо

Тоалетна хартија за 3.999 долари, гратис – дијамантски прстен!

Еспресо

Инстаграм модел ги покажа своите ГОЛИ гради на снег и ги израдува припадниците на посилниот пол (ВИДЕО)

Еспресо

Се самоуби поранешниот сопруг на норвешката принцеза: Го обвинуваше Кевин Спејси за сексуално вознемирување

Слободен печат

Дизни ви подарува забава за целото семејство: Научете како оригинално да ги нацртате омилените јунаци! (ВИДЕО)

Еспресо

Ова никој не го очекуваше: Собрани 300 000 долари за детето кое сакаше да се убие поради малтретирање во училиште

Васко Спасоски

Остави Коментар

2 + 15 =

Слични објави

Мора да го пробате: Колач со кокос и бисквити (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Igor

Принцот Хари откри што најмногу му недостига од деновите како член на кралското семејство!

Еспресо

Пекарски ѓувеч

Igor

Сакате обликувани нозе и задник? Правете ја оваа вежба секојдневно (ВИДЕО)

Igor

Внуката на ПРИНЦЕЗАТА ДИЈАНА изгледа преубаво и е во врска со 33 години постар милионер

Igor

Пред точно 80 години светот ги запозна мачорот Том и неговата ноќна мора, глувчето Џери (ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian