24.8 C
Скопје
18:41 - 25 јуни, 2024

Детаљ кој ја разубавува секоја фризура: Еве како да го носите овој романтичен аксесоар! (ФОТО)

Овој моден детаљ за коса пред се е апсолутно шик, а воедно е и практичен, па сме сигурни дека ќе стане ваш омилен аксесоар.

Траките и марамите во коса ова лето се омилен моден додаток на сите трендсетерки. Не не ни чуди бидејќи се толку слатки и практични.

Овој шик украс можете да го носите во различни комбинации и во различни прилики.

Ви претставуваме неколку идеи, погледнете…

View this post on Instagram

Lake chic.

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

View this post on Instagram

festival. day three.

A post shared by Michèle Krüsi (@thefashionfraction) on

Слични објави

Денес е Спасовден, најсреќниот ден: Што (не)треба да правите на Вознесението Господово

еспресо

Село Вишни, духовното гнездо на канонизираната светица Спаса Вишенска: Порта низ која минува душата

еспресо

Дали знаете дека е можна операција на рака без употреба на скалпел?

еспресо

Викендов во Вишни и во Охрид: Канонизација на светите Спаса и Спасе Вишенски

еспресо

Ветеринар зборува за три производи кои никогаш не треба да ги давате на вашето куче: Тие се извор на бактерии кои се пренесуваат и на луѓето

еспресо

МакеДокс – Повик за Докуникулци 2024

еспресо
Се вчитува....