23.8 C
Скопје
12:40 - 10 август, 2022

Категорија: Ви Препорачуваме

Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Познатата блогерка Љупка не сака ладно: Минијатурно бикини и на плажа во Дубаи! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати блогерки, струмичанката Љупка Митрова по се изгледа не ужива во овие студени зимски денови. И токму поради тоа атрактивната Митрова ги...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Ози Озборн со „Обичен човек“ го опишува своето необично животно патешествие

Михаило Донев
Познато е дека светски познатите музичари водат несекојдневен живот, кој како на приватен, така и на професионален план, никако не може да се нарече „обичен“....
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Саша Ковачевиќ само по бела крпа на себе! Една обожавателка му пиша: „Силувај ме“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Саша Ковачевиќ реши да ја израдува својата армија од обожавателки. Имено, популарниот српски пејач на својот Инстаграм објави разголема фотографија од тоалетот. На неа може...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Затоа е ГОЛЕМ: На Раде Шербеџија не му е проблем да чека во ред како и сите останати луѓе!

Васко Спасоски
Славниот актер Раде Шербеџија гостуваше во емисијата „Во свој филм“, каде зборуваше за богатата кариера во својот живот. На самиот почеток откри дека неговиот татко...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џеј Ло планира да се отсели од Америка? Светската ѕвезда издвои две локации каде би сакала да живее! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез признала дека сака да живее мирен живот. Во разговорот за „Vanity Fair“, таа зборувала за успесите во музиката, филмот, танцот...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 15 јануари 2020: Вагите имаат прилика за незаборавен флерт

Теодора Циклевска
ОВЕН РАБОТА: Ве очекуваат важни деловни случувања. Важни и нови информации ќе добиете од своите претпоставени. ЉУБОВ: Во период сте кога односот меѓу вас и...
Ви Препорачуваме Дестинации и Дегустации Лајфстајл

Скриена плажа: Оние кои ќе ја пронајдат, го откриле „рајот” (ФОТО)

Еспресо
Сите оние кои планираат за претстојните студени денови да уживаат во топлото Мексико, би требало да ја посетат една од најнеобичните плажи на светот. Неколку...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хари одамна покажа дека не сака протоколи – Ова видео во кое тој „мртов пијан“ скокна во базен е доказ за тоа (ВИДЕО)

Еспресо
Принцот Хари никогаш не сокриваше дека кралските должности се здодевни, а од тинејџерските денови е најпознатиот принц на светот кој повеќе сака да се забавува....
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Мислеа дека е Ким Кардашијан: Сенидах со нова провокативна фотка во бикини (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Сенидах реши да ги почасти следбениците со фотка од базенот на која во прв план е нејзиното бујно деколте. Сенидах позираше во костим за...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Сиа откри на кој музичар му понудила секс без обврски

Еспресо
Светски познатата пејачка Сиа, долго не се појавуваше во јавноста без големи перики кои и го сокриваат лицето, а за нејзиниот приватен живот се знае...