18:26 - 20 април, 2024

Ознака : здолништа

Секојдневие

2 модели на здолништа кои Французинките никогаш нема да престанат да ги носат – Модни парчиња за целиот живот! (ФОТО)

Еспресо
Кога станува збор за модата, за Французинките удобноста и практичноста се наоѓа на самиот врв на листата со приоритети. Тоа најлесно се гледа во нивниот...
Сцена

Какви здолништа се „маст хев“ за оваа есен (ФОТО)

Igor
Овие три модели на здолништа МОРА ДА ГИ ИМАТЕ оваа есен/зима. Кожено здолниште  По големиот успех на кожените хеланки и панталони, на ред стасаа здолништата...
Секојдневие

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Овие сукњи ќе бидат најголем хит на есента!

Igor
Почетокот на есента изгледа ќе стави точка на трендот миди здолништа кои доминираа изминативе месеци. Модните експерти најавуваат дека во следната сезона ќе ги заменат...