Какви здолништа се „маст хев“ за оваа есен (ФОТО)

Овие три модели на здолништа МОРА ДА ГИ ИМАТЕ оваа есен/зима.

Кожено здолниште 

По големиот успех на кожените хеланки и панталони, на ред стасаа здолништата од кожа. И најкласичната сукња од кожа, сама по себе, изгледа многу секси. Комбинирајте ја со обична маичка, со бела кошула и џемперче, а за посмелите – со кожена јакна во друга нијанса. Да ве потсетиме, ни Меган Маркл не одолеа на овој тренд.

Плисирано здолниште

Секако, наш фаворит за сезоната на постудени денови. Овој модел на сукња освои многу познати девојки, уште во пролетната сезона. Трендот продолжи, а есенските колекции на популарните модни марки нудат „куп“ вакви, прекрасни модни парчиња. Внимавајте – плисираното здолниште додава неколку килограми „плус“.

Profimedia

Здолништа со тил

Станува збор за многу ефектен модел. И гарантира многу романтичен изглед. Може да се носи на многу разични начини. Бајкерски чизмички одлично изгледаат со ваков моден изглед, ама не заборавјте дека се многу популарни и „каубој“ чизмите.

Слични објави

Жељко Јоксимовиќ откри како го освоила Јована: Имаше супер бесна кола и мое це-де

Igor

Џенифер Лопез ја повтори „катастрофалната грешка“ од минатата година! (ФОТО)

Слободен Печат

Како од мајка родена: Ријана ја промовира новата книга

Igor

ПЕЧАТ 2019: Да имаше награда за селфи-премиер, Зоран Заев ќе го освоеше првото место! (ФОТО)

Васко Спасоски

Смрт во темната вода: Страотни детали од животот на Натали Вуд (ФОТО)

Igor

Пејачката Елена Велевска јавно порача: Животот треба да продолжи, сме се избориле и со многу потешки ситуации од вирус!

Еспресо

Остави Коментар

оне × четири =

Слични објави

Вајнстин пренесен во болница: Се жалел на болка во градите

Еспресо

ОВИЕ ФОТКИ од семејството на Вилијам и Кејт го ВООДУШЕВИЈА СВЕТОТ (ФОТО)

Igor

СТАНА МАЈКА за прв пат на 45 години! Познатата пејачка не ја крие среќата

Igor

Инспирација за сите жени: Оваа холивудска ѕвезда првото дете го роди на 40 години

Igor

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за пејачката Симона Попоска: Обожавам да ме чешкаат (ФОТО)

Igor

Јелена Карлеуша во СЕКСИ ИЗДАНИЕ брутално искрена: Те сакам мамо, НЕ МИ МОЖАТ НИШТО! (ФОТО)

Igor