9.8 C
Скопје
02:12 - 15 април, 2024

Ознака : вдомено

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Еве кој славен глумец го вдоми кучето на ЏЕЈМИ ЛИ КЕРТИС: „Кучево бара дом“ – рече Кертис на сцената на Оскарите

jasmina.kantardzieva
Во театарот Долби, актерката го донесе малиот Мек-Н-Чиз, кој ја придружуваше во нејзиниот говор во спомен на Бети Вајт. Следниот ден Џон Траволта и неговиот...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниПитоми и дивиСлајдер

КУЧЕ фрлено на улица „зашто е геј“: Хомосексуална двојка го вдоми!

jasmina.kantardzieva
Куче било оставено од неговите сопственици бидејќи мислеле дека е геј. Тоа се случило во Северна Каролина, САД, каде едно семејство го однело своето куче...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

Скопјанката Марија за нејзината другарка: Во секое маало е главна фаца!

jasmina.kantardzieva
Марија Алексовска од Скопје денеска ни ја раскажа приказната за Беа, кучето кое ѝ донесе безусловна љубов и кое станало нејзина најдобра другарка. Навидум, сите...