13:47 - 19 април, 2024

Ознака : ванѓа

ЛајфстајлСцена

Баба Ванѓа ѝ предвидела се на Лепа Брена! Пејачката два пати била да ја посети, а ја ангажирала и бугарската влада

Igor
Фахрета Живојиновиќ, позната како Лепа Брена, вели дека Баба Ванѓа и ги предвидела најбитните работи во животот, како ќе се венча и како ќе живее....