31.8 C
Скопје
19:59 - 22 јули, 2024

Ознака : 2025

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

„Луѓето ќе бегаат поради невработеност и климатски промени, дел од земјата ќе падне под вода“: Предвидување на Ванѓа за 2025 година

еспресо
Познатата јасновитка зборуваше многу за тоа што ќе се случува во иднина. Баба Ванѓа или Вангелија не само што беше мистик и лекар, туку и...