Ознака : учество

Лајфстајл Сцена

Црна Гора дефинитивно не учествува на Евровизија!

Igor
Како што е соопштено на официјалниот евровизиски портал ESC Today, Црна Гора нема да учествува на Евровизија која во 2020 година ќе се одржи во...
Лајфстајл Сцена

ВЕЌЕ ПОБЕДИ ВО ЕДНО ШОУ: СПЕЈКО влегува во Задруга 3?

Igor
Во реалното шоу Задруга 3 денеска влегуваат нови учесници, а на големо се шпекулира со името на Дарко Петковски, познат како Дарко Спејко, кој победи...
Лајфстајл Сцена

Беле Хасан „гори“ со нејзините секси облини (ФОТО)

Igor
Муслиманката Беле Хасан, членката на познатото светско шоу „Love Island“ позираше покажувајќи ги нејзинте секси облини повеќе од било кога.   View this post on...