25.8 C
Скопје
09:44 - 24 јуни, 2024

Ознака : Задруга 3

ЛајфстајлСцена

ВЕЌЕ ПОБЕДИ ВО ЕДНО ШОУ: СПЕЈКО влегува во Задруга 3?

Igor
Во реалното шоу Задруга 3 денеска влегуваат нови учесници, а на големо се шпекулира со името на Дарко Петковски, познат како Дарко Спејко, кој победи...
ЛајфстајлСцена

Бел фустан со ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ: Водителката на „Задруга 3“ ги остави сите без текст (ФОТО)

Igor
Тамара Ѓуриќ, водителката на реалното шоу „Задруга 3“, која често ќе влегува на имотот и ќе биде меѓу натпреварувачите, се појави во многу провокативно издание...
ЛајфстајлСцена

Дарко СПЕЈКО влегува во ЗАДРУГА 3: Омилениот победник на Големиот брат пак во реално шоу

Igor
Дарко Петковски Спејко ја однесе победата во регионалното реално шоу од 2015 година. Со својот карактер ги освои срцата на гледачите во целиот регион, а...