Бел фустан со ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ: Водителката на „Задруга 3“ ги остави сите без текст (ФОТО)

Тамара Ѓуриќ, водителката на реалното шоу „Задруга 3“, која често ќе влегува на имотот и ќе биде меѓу натпреварувачите, се појави во многу провокативно издание кое никого не остави рамнодушен.

Погледнете како изгледаше.

Image result for Tamara Đurić zadruga 3

ало.рс

рассрбија

Слични објави

Преубавата ќерка на Синиша Михајловиќ е во љубов со овој италијански фудбалер! Сите се прашуваат што ќе каже тато?! (ФОТО)

Igor

Мистерија за големите гради на Кајли Џенер: Фановите велат дека се силикони, но таа не признава! (ФОТО)

Васко Спасоски

ХИТ-ФОТО: Елиф Елмас прави селфи пред авион, а тренерот на голманите Гого Јовчев се моли (ФОТО)

Igor

Ги покажаа градите и ги исфрлија! „Еј, па ние сме хуманитарки“ (ФОТО)

Igor

Пејачот со провокативна фотка ги шокираше фановите: Имам анаконда во гаќите (ФОТО)

Igor

„My heart will go on“: Химна на љубовта која Селин Дион не сакаше да ја отпее! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

два × 5 =

Слични објави

ЖЕЖОК ХОРОСКОП: Сексот со Близнаците е неповторливо искуство, а Лавовите ги возбудува секс на отворено

Igor

Маја Поцеска за „Слободен печат“: Се повлеков од јавниот живот!

Igor

Кортни Кардашијан објавила полугола селфи фотка, а Џеј Ло ѝ дала комплимент кој долго ќе го памети (ФОТО)

Igor

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Васко Спасоски

Погледнете како изгледала Богдана Ражнатовиќ пред сите естетски операции! (ФОТО)

Еспресо

Ева Лонгорија ги ЗАСЕНИ СИТЕ во жолтиот секси фустан (ФОТО)

Igor