16.8 C
Скопје
07:43 - 22 мај, 2024

Ознака : Твоето лице звучи познато

ЛајфстајлСцена

Кеба направи шоу во „ТЛЗП“, а Северина му кажа неколку зборови и се расплака (ВИДЕО)

Igor
Вчера се емитуваше нова епизода од шоуто „Твоето лице звучи познато“, а настап за паметење имаше пејачот Драган Којиќ – Кеба. Фолкерот го имитираше пејачот...
ЛајфстајлСцена

Нема да ги препознаете: Кајмакоски без коса, а Северина… (ФОТО)

Igor
Познатиот пејач Даниел Кајмакоски на својот профил на Инстаграм објави селфи-фотографија на која позира со хрватската ѕвезда Северина. Очигледно е дека фотката е направена за...
ЛајфстајлСцена

Српската естрада бара протерување на Даниел Кајмакоски: „За него треба затвор“ (ФОТО)

Igor
Дел од српската естрада веќе на големо го осудува Даниел Кајмакоски кој за време на снимањето на „Твоето лице звучи познато“ сакајќи да ги покаже...
ЛајфстајлСцена

За симболот „Голема Албанија“, Кајмакоски напиша: „Ова е вистината, ве молам објавете ја“

Igor
Огромна прашина се крена откако во српските медиуми се појави фотографија на која наводно нашиот Даниел Кајмакоски со раце го покажал симболот на Голема Албанија....
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Србите не сакаат да го видат: Кајмакоски на српска телевизија покажа двоглав орел (ФОТО)

Igor
Нашиот Даниел Кајмакоски го навлече гневот на сите Срби откако во емисијата „Твоето лице звучи познато“ во која тој повторно учествува, го покажа симболот на...