Нема да ги препознаете: Кајмакоски без коса, а Северина… (ФОТО)

Познатиот пејач Даниел Кајмакоски на својот профил на Инстаграм објави селфи-фотографија на која позира со хрватската ѕвезда Северина.

Очигледно е дека фотката е направена за време на снимањето на шоуто „Твоето лице звучи познато“, каде Северина била специјална гостинка.

Севе специјално за ова гостување драстично го сменила изгледот, односно си ставила црна перика, која да бидеме искрени одлично и стои…

Погледнете ја фотката:

 

View this post on Instagram

 

‍♂️ Uskoro krece episoda broj 5 i neko nas je bas lepo iznenadio @severina @prvatelevizija @tlzpsrb @tlzp5

A post shared by Daniel Kajmakoski (@daniel_kajmakoski) on

Слични објави

Се породи ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА: Бебето доби име по лик од „Игра на тронови“

Igor

КОНЕЧЕН ОДГОВОР: Дали е поздрава туната или сардината?

Igor

СТРИПТИЗ И ЧУДНИ КОМБИНАЦИИ: Лејди Гага и Хари Стајлс главни на Мет галата 2019 (ВИДЕО)

Igor

Манекенката Кристина Димитријевска им покажа на пријателите како се вежба задник (ВИДЕО)

Igor

Севе со нов имиџ во ултра мини фустан, мажите останаа подзинати (ФОТО)

Igor

ОТКРИВАМЕ: Дали таблетите за контрацепција ја убиваат страста?

Igor

Остави Коментар

пет × два =

Слични објави

Ким ја купи јакната на Мајкл Џексон за ќерка си! (ФОТО)

Слободен Печат

2 хороскопски знаци за кои јуни и јули ќе бидат одлични љубовни месеци

Igor

Ве излудува што секоја вечер се будите во исто време? Еве зошто тоа се случува и како да го избегнете

Еспресо

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Еспресо

Испливаа детали од врската на Јелена Розга и 12 години помладиот белграѓанец

Igor

Карлеуша се пофали со стомачните мускули: Тијана Дапчевиќ и Јелена Розга се воодушевија! (ФОТО)

Еспресо