16.8 C
Скопје
05:23 - 20 мај, 2024

Ознака : трач

ВестиВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ВИДЕО) ЛОМ СЕ НАПРАВИЈА: Се појави снимка за брутална кавга на Анабела и Гаги Џогани

Еспресо
Медиумите од соседна Србија се „занимаваат“ со пејачката Анабела Атиас, и нејзиниот поранешен сопруг Гаги Џогани, кои веќе извесен период во јавноста ги покажуваат своите...
ЛајфстајлСцена

Најубавата турска двојка доби принова, еве како се вика бебето!

Igor
Еден од најпопулраните турски глумец, Барук Озџвит и неговата сопруга Фехрие Евџан, денес станаа родители, јавија медиумите од Турција. Фехрие, или позната по улогата на...