13.8 C
Скопје
18:04 - 3 март, 2024

Ознака : анабела

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Анабела Атијас завршила во полиција поради кавга со сосетката: Пејачката се огласи и порача

Еспресо
По веста дека Анабела Атијас завршила во полиција поради наводна расправија со сосетката поради паркинг место, пејачката се огласи за српски „Телеграф“ и ги демантираше...
ВестиВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ВИДЕО) ЛОМ СЕ НАПРАВИЈА: Се појави снимка за брутална кавга на Анабела и Гаги Џогани

Еспресо
Медиумите од соседна Србија се „занимаваат“ со пејачката Анабела Атиас, и нејзиниот поранешен сопруг Гаги Џогани, кои веќе извесен период во јавноста ги покажуваат своите...
ЛајфстајлСцена

Анабела ја прозиваа дека НАЈДОБРО ЈА ОТВОРА УСТАТА и дека и ќерка ѝ ја научила на тоа, а сега таа на сите им ги ЗАТВОРИ УСТИТЕ (ВИДЕО)

Igor
Во јавноста многу се полемизираше дали Луна Џогани ја отпеала нејзината прва песна „Деветти круг“, која доживеа молскавичен успех, а во моментов брои преку 6...
ЛајфстајлСцена

Мајка на три деца а изгледа толку добро – Погледнете ја Анабела во бикини (ФОТО)

Igor
Пејачката објави провокативни фотографии од својот одмор и доби бројни комплименти за изгледот. Анабела Атијас е мајка на три ќерки, но неспорно е дека одлично...