24.8 C
Скопје
13:25 - 25 мај, 2024

Ознака : тонови

Секојдневие

Актерката воодушеви со изборот: Совршен стајлинг за есенските денови (ФОТО)

Igor
Актерката Пријанка Чопра има одлично чувство за мода, а нејзините комбинации на облека се за чиста десетка. Пред некој ден таа беше фатена од папараците...