25.8 C
Скопје
13:55 - 25 мај, 2024

Ознака : Тина Кунаки

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Фаталната Ева Грин е можна причина за разделба на Винсент Касел и Тина Кунаки: Ѝ го скрши срцето на Белучи, но и младата убавица ја изгустира

Еспресо
Поранешниот сопруг на Моника Белучи, Винсент Касел е повторно во центарот на вниманието откако се појави веста дека тој и младата убавица Тина Кунаки се...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) УЖИВААТ ВО БРАЗИЛ: Винсент Касел секогаш во друштво на убава жена

Еспресо
Винсент Касел секогаш го уживал луксузот на прекрасно женско друштво. Порано во убавината на поранешната сопруга Моника Белучи, а сега во 24-годишната сопруга Тина Кунаки....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

СИТЕ МИСЛЕА ДЕКА Е АФЕРА КОЈА НЕМА ДА ПОТРАЕ: Винсент Касел и Тина Кунаки го докажаа спротивното

И. Т.
Откако се разведе од Моника Белучи, 55-годишниот Винсент Касел започна врска со манекенката Тина Кунаки. Тие се веќе пет години заедно, а неодамна ја прославија...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ФОТО: Бившиот сопруг на Моника Белучи ужива со 23-годишната манекенка на плажа во Бразил

Васко Спасоски
Манекенката и актерка од Франција, Тина Кунаки (23) на социјалната мрежа Инстаграм објави нови фотографии од плажа во Бразил, на кои позира со својот 30...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Секси Тина на маки поради малото бикини: Брановите ѝ ги „разбрануваа“ градите, па едвај ги задржи! (ФОТО)

Васко Спасоски
Француската манекенка и актерка Тина Кунаки (22) костимите за капење и задаваат главоболки, па одлучила да купи нови на плажата во Рио Де Жанеиро. Атрактивната...