ФОТО: Бившиот сопруг на Моника Белучи ужива со 23-годишната манекенка на плажа во Бразил

Манекенката и актерка од Франција, Тина Кунаки (23) на социјалната мрежа Инстаграм објави нови фотографии од плажа во Бразил, на кои позира со својот 30 години постар сопруг, славниот француски актер Винсент Касел (53).

Имено, убавицата објави фотографии од Рио Де Жанеиро, на кои го покажа своето згодно тело, но и колку е среќна во бракот.

23-годишната манекенка позираше во секси црвено бикини, кое чини 186 фунти и го истакнува нејзиното убаво деколте и рамниот стомак.

Во последно време Тина има многу ангажмани, но успева да најде време за одмор со својата 18-месечна ќерка Амазон и нејзиниот сопруг Винсент, а двајцата изгледаат сè повеќе вљубени еден во друг.

Пред Тина, Винсент беше во брак со една од најубавите жени во светот, Моника Белучи, со која беше во брак од 1999 до 2013 година и со која има две ќерки Дева и Леони.

Слични објави

Уште една млада ѕвезда пронајдена мртва

Еспресо

Дневен хороскоп за 2 јуни: Ќе гледате на животот на поразличен начин и ќе ставите крај на проблем кој долго ве мачи

Еспресо

Бугарската фолк ѕвезда ги ПРЕПОТИ фановите со ВРЕЛИ фотки (ФОТО)

Igor

ДНК, Перо Антиќ, Емилија Розман и тверкање во новиот спот „Ромео и Јулија“

Igor

„Тој е најдобриот човек кој постои“: Фановите бараат актерот да биде прогласен за личност на годината

Igor

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Вера Мештеровиќ: Во лето се грејам со фен

Igor

Остави Коментар

оне × 4 =

Слични објави

НЕВЕРОЈАТНА ТЕХНИКА НА КИНЕСКИТЕ АСТРОЛОЗИ: Што откриваат бенките за нашата судбина?

Igor

Судот донесе пресуда дали Тони Цетински ќе оди во затвор

Igor

Иги Азалеја се породила во тајност: Раперката откри дека има син

Еспресо

СОВЕТИ ЗА УБАВИНА: Кои се најчестите грешки кои ги правиме?

Igor

Прекрасната МАМА и нејзиното МЕДЕНО СИНЧЕ си играат на плажа во Кан: ЕВА ЛОНГОРИЈА со малиот Сантјаго (ФОТО)

Igor

Тијана не може да скрие колку се гордее со својот син

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian