На мажите нема да им биде лесно: Марјана Станојковска го сруши Инстаграм со оваа фотографија!

Познатата згодна манекенката и водителка, Марјана Станојковска на својот Инстаграм профил постојано споделува фотографии од нејзиниот секојдневен стајлинг.

Од фотографиите може да се забележи дека таа во секое парче облека изгледа беспрекорно убаво, заводливо и секси.

Таа овој пат сподели фотографија на која е во мини црн кожен фустан со длабоко деколте.

Погледнете:

Слични објави

ВИДЕО+ФОТО| Џенифер Лопез во солзи: Латино дивата прогласена за Икона на годината на „People’s Choice Awards “

Васко Спасоски

Сопругот на Тања Савиќ ги лажел децата дека нивната мајка сака да умрат од корона!

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 16 октомври 2019, среда

Igor

Од гитарист до дизајнер на женски градници: Брајан Меј ја изненади јавноста со новата „професија“ (ФОТО)

Еспресо

Цеца потврди дека семејството Ражнатовиќ нема да подготвува соба за приновата, а причината е многу интересна!

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за ден 28.11.2020: Овните цел викенд ќе уживаат во опуштено издание, а Девицата ја очекува забава

Ивана Стамевска

Остави Коментар

13 − 10 =

Слични објави

„Подобра си од Џеј Ло, таа ништо не ти може“: Нереална фотка на испотената Хали Бери (54) (ФОТО)

Васко Спасоски

Енди Гарсија вистински шармер и на 63 години – Дали би можеле да го препознаете денес? (ФОТО)

Еспресо

Заев во неформално издание и откри на јавноста која му е омилена песна! (ФОТО)

Еспресо

Животот ѝ се насмевна на Атиџе: Општина Лозово ќе ја вработи, ќе го смени покривот и ќе ѝ овозможи да снима песни (ФОТО)

Васко Спасоски

Коронавирусот удри и по кралското семејство – Се одложува долгонајавуваната кралска венчавка?

Еспресо

Нема шанса да го препознаете: Погледнете како изгледа денеска раперот Врчак! (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian