24.8 C
Скопје
15:50 - 28 мај, 2024

Ознака : ева грин

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Фаталната Ева Грин е можна причина за разделба на Винсент Касел и Тина Кунаки: Ѝ го скрши срцето на Белучи, но и младата убавица ја изгустира

Еспресо
Поранешниот сопруг на Моника Белучи, Винсент Касел е повторно во центарот на вниманието откако се појави веста дека тој и младата убавица Тина Кунаки се...