Ознака : согорува

Здрави навики

ВИДЕО: Петминутен тренинг на пилатес топка – Согорува стотина калории и го затегнува стомакот!

Еспресо
Доколку сте редовни и упорни, резултатите не можат да ви побегнат… Пилатес топката е еден од најпопуларните реквизити за вежбање, бидејќи може да ја зголеми...
Лајфстајл

Секс поза која согорува најмногу калории

Igor
Сакате добар тренинг, но не ви се оди во теретана, пробајте ја оваа секс поза (имаме предлог и за мажи и за жени) и веќе...