Ознака : петминутен

Здрави навики

ВИДЕО: Петминутен тренинг на пилатес топка – Согорува стотина калории и го затегнува стомакот!

Еспресо
Доколку сте редовни и упорни, резултатите не можат да ви побегнат… Пилатес топката е еден од најпопуларните реквизити за вежбање, бидејќи може да ја зголеми...