Ознака : розевата

Лајфстајл Сцена

На која и стои подобро? ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША VS ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ (ФОТО)

Igor
Судејќи според она што на пистите го претставија некои од најпопуларните модни дизајнери, розевата боја ќе го обележи ова лето. Тоа со своите модни избори...