Tag : минатата

Сцена

Облече ист фустан како минатата година: Меланија повторно заблеска во креацијата од Prada (ФОТО)

Igor
Првата дама на Америка е позната по својот беспрекорен стил на облекување, но не е новост да облече исто парче облека. Меланија Трамп на дружењето...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian