23.8 C
Скопје
16:23 - 28 мај, 2024

Ознака : милош биковиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Која е убавицата со која Милош Биковиќ чека бебе: Има одговорна работа, роднина е со ријалити ѕвезда

Еспресо
Девојката на Милош Биковиќ, според српските медиуми, е бремена, а многумина се прашуваат која е убавицата која успеа да го освои срцето на еден од...
СлајдерСценаФилм и ТВ

Џони Деп ќе глуми покрај Милош Биковиќ во продолжението на „Јужен ветер“

Еспресо
По бројните шпекулации за ангажманот на Џони Деп во претстојното продолжение на „Јужен ветер“, Информер.рс ги потврди наводите со најава дека холивудскиот актер ќе толкува...
БалканСлајдерСцена

Милош Биковиќ: „Не би рекол дека ПУТИН СЕ РАЗБУДИЛ ЕДНО УТРО И РЕШИЛ ДА УБИВА УКРАИНСКИ ДЕЦА“

Еспресо
Познато е дека српскиот актер е популарен во Русија последниве седум години и дека веќе некое време живее на релација Србија-Русија. Како гостин во српската...
БалканВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Оваа руска глумица му била љубов на Милош Биковиќ: Денес ТАА ПАТИ поради воениот конфликт!

Еспресо
Српскиот актер Милош Биковиќ бил во голема љубов со Русинката Аглаја, инаку негова колешка со која се запознале на снимањето на филмот „Мраз“ (Лед). Своевремено...
БалканСлајдерСцена

СЕ СЛУЧИЛА ТАЈНА ВЕНЧАВКА? Бурмата на раката на Милош Биковиќ ги збуни обожавателите

Еспресо
Медиумите шпекулираат дека се ожени Милош Биковиќ, а обожавателите на младиот актер се во транс. Бурмата на неговата рака, на скорашна фотографија предизвика бројни шпекулации,...
БалканСлајдерСцена

Милош Биковиќ позитивен на коронавирусот: Имав само лесни симптоми

Еспресо
Еден од најпопуларните српски актери, Милош Биковиќ (32) реагираше по објавите во медиумите дека е позитивен на коронавирусот. Актерот за „Telegraf.rs“ потврдил дека бил позитивен...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Девојки, лоша вест: Се ожени актерот Милош Биковиќ!

Васко Спасоски
Миленикот на женската популација, актерот Милош Биковиќ застана на лудиот камен. После раскинувањето со манекенката Барбара Таталовиќ актерот не зборува за својот емотивен статус и...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Актерот Милош Биковиќ има беровско потекло! (ФОТО)

Васко Спасоски
Изминатата година српската, но и руска кинематографија ја одбележа неговото име и презиме. Важи за миленик на регионалната публика, но и пример за младите актери...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Милош Биковиќ е најплатен актер во Русија: Објавено е колку заработува за само едно снимање!

Еспресо
Актерот Милош Биковиќ, покрај во Србија, огромна популарност ужива и во Русија, а според пишувањето на руските медиуми, Биковиќ за само еден ден заработува вртоглава...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Погледнете го новиот миленик на актерот Милош Биковиќ! (ФОТО)

Слободен Печат
Актерот ја насмеа својата публика со последната фотографија на Инстаграм. View this post on Instagram ,,I’ve read the news today… oh Boy!” Ovo je tekst...