38.8 C
Скопје
16:48 - 19 јули, 2024

(Фото) Милош Биковиќ го однесе синот во Москва и покажа како уживаат, неодолива глетка

Српскиот актер Милош Биковиќ на почетокот на годината се оствари најважната улога во животот, со избраничката Ивана Малиќ доби син.

Милош и Ивана на својот син му го дадоа името Василије и секојдневно уживаат во неговото растење, а досега на своите профили на социјалните мрежи објавија неколку фотографии од нивните заеднички моменти.

Биковиќ сега на Инстаграм сподели фотографија од семејното патување и ги воодушеви своите следбеници. Имено, бидејќи поради работата често е на релација помеѓу Србија и Русија, па така неговата сопруга и синот често престојуваат со него во Москва, а сега актерот покажа како таму го поминуваат времето.


Милош и Ивана го однеле синот во природа каде уживале во нереалните глетки, но шетале и низ зоолошката градина.

Биковиќ споделил неколку неодоливи фотографии со синот додека го шетал во бебешка количка, а се фотографирал и со својата избраничка.

„Има една Москва. А покрај Москва е шума… а во шумата е СПА одморалиште. Вака започнува бајката од минатиот викенд“, напишал тој во описот на објавата.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

По раѓањето на синот Василије, Биковиќ го прашаа како се чувствува во новата улога – родител.

– Па, во таа улога човек се остварува додека е жив. Се надевам дека во таа улога ќе се остварувам до крајот на животот. Таа улога се развива. Ќе видиме кога таа комуникација ќе стане малку поинтензивна. Засега таа се сведува на плачење, и мое, и негово – раскажа актерот пред извесно време за родителството и синот.

 

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....