21.8 C
Скопје
18:15 - 30 мај, 2024

Ознака : ивана малиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ова вреди повеќе од милион евра! Ѕирнете во луксузниот стан на Милош Биковиќ и Ивана во Москва

Еспресо
Српскиот актер Милош Биковиќ и неговата сопруга Ивана Малиќ неодамна станаа родители, а приватниот живот се трудат да го држат подалеку од очите на јавноста....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Вака изгледа собата на синот на Милош Биковиќ: Малиот Василије има необичен кревет, а овие детали од домот на актерот се вистинска идила

Еспресо
Српскиот актер Милош Биковиќ и Ивана Малиќ уживаат во улогата на родители, а бебето Василије има прекрасно катче во нивниот заеднички дом. Милош и неговата...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сопругата на Милош Биковиќ објави емотивни фотографии со синот: „Животот овие денови“

Еспресо
Сопругата на актерот Милош Биковиќ, Ивана Малиќ, ужива во првите денови од мајчинството и не се дели од синот Василиј. Јавноста сега е воодушевена од...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Гордиот татко не ја симнува насмевката од лицето: Милош Биковиќ излезе од породилиште, но едно не можеше да сокрие

Еспресо
Српскиот актер Милош Биковиќ, кој на 9 јануари стана татко, денеска ги посети својата свршеница Ивана Малиќ и новородениот син Василиј во породилното одделение, од...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Камин, икони и посебни спомени: Ѕирнете во љубовното гнездо на Милош Биковиќ во кој ќе живее со свршеницата Ивана и синот

Еспресо
Српскиот актер Милош Биковиќ стана татко, а неговата згодна свршеница Ивана Малиќ роди син кој го нарекоа Василије. Милош се труди да ја задржи приватноста...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Свршеницата на Милош Биковиќ го покажа трудничкиот стомак во тесен фустан: Ивана ужива во Москва

Еспресо
Бремената Ивана Малиќ моментално е во Москва, Русија со својот партнер Милош Биковиќ. Свршеницата на српскиот актер е во поодмината бременост, а дефинитивно е многу...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Почна…: Бремената свршеница на Милош Биковиќ е подготвена, се грижи за секој детаљ!

Еспресо
Ивана Малиќ на социјалните мрежи покажа како се подготвува за празниците!     View this post on Instagram   A post shared by Ivana Malić...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Растеме“: Убавата девојка на Милош Биковиќ го покажа трудничкиот стомак

Еспресо
Српскиот актер Милош Биковиќ чека дете со својата избраничка Ивана Малиќ. Популарниот српски актер и црногорската адвокатка, кои се во врска нешто повеќе од две...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

На среќата ѝ нема крај! Откриен полот на бебето на Милош Биковиќ и убавата Црногорка

Еспресо
Актерот Милош Биковиќ и неговата девојка Ивана Малиќ наскоро ќе станат родители. Најпопуларниот српски актер и црногорската адвокатка, кои се во врска нешто повеќе од...