Ознака : Уна Чолиќ

Балкан Слајдер Сцена

Погледнете какви ќерки имаат познатите на Балканот: Која од која поубава и позгодна!

Васко Спасоски
Јавните личности секогаш привлекуваат големо внимание на медиумите, но честопати и нивните семејства. Ова особено се однесува на убавиците кои ги носат славните презимиња на...
Балкан Сцена

Ќерката на Здравко Чолиќ воодушевила со изгледот за Нова година: Пристојна, а преубава! (ФОТО)

Васко Спасоски
Повозрасната ќерка на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ (18), привлекува големо внимание со својата убавина, па следбениците на Инстаграм секојдневно ја опсипуваат со комплименти. Јасно се...
Балкан Сцена

Згодната ќерка на Здравко Чолиќ е главна на Инстаграм: Малечката Уна објавува жешки фотографии од кои застанува здивот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Уна Чолиќ, повозрасната ќерка на пејачот Здравко Чолиќ неодамна го прослави својот 18. роденден, а судејќи по нејзиниот профил на Инстаграм, ќерката на славниот Чола...
Лајфстајл Сцена

Еве како живее ќерката на Чолиќ: Уна е најпопуларна во друштво, има личен возач и често патува! (ФОТО)

Igor
Уна Чолиќ повозрасната ќерка на Здравко Чолиќ неодамна го прослави својот осумнаесети роденден, а судејќи по нејзиниот профил на Инстаграм, ќерката на познатиот пејач не...