36.8 C
Скопје
18:16 - 19 јули, 2024

(Фото) Погледнете како изгледа мајката на Ана Николиќ! Бујни гради, рамен стомак во бикини ги „запали“ социјалните мрежи!

Српската пејачка Ана Николиќ веќе извесно време не е во добри односи ниту со својот брат, ниту со својата мајка. Како што беше претходно пишуваа српските медиуми, семејството негодува и ѝ забележува на пејачката поради нејзиното однесување.

Ана Николиќ деновиве објави нов албум, а многумина една од песните ја сфатија како посвета на нејзината мајка.

– Извини, застани за секунда, дали се знаеме, моите очи првпат те видоа, се сеќаваш ли на оние чевли без пари за нив, а мене многу ми се допаднаа, многу ми се допаднаа. Твоето срце ослепело, но погледни ме, лошо ти испаднав, гадно чувство – гласи текстот на емотивната песна. „Тераса со поглед на ѕид“ од новиот албум „Благодарам довидување“.

Обожавателите мислат дека тоа е длабоко емотивно обраќање на Ана до својата мајка Милијана.

Сега на социјалните мрежи се појави фотографија од нејзината мајка, од летување, а како што можете да видите, таа изгледа прекрасно во минијатурно бикини.

Во дводелен костим за капење Миљана ужива на плажа, а како што коментираат многумина, мајката и ќерката неверојатно личат една на друга.

Според фотографијата очигледно е чии гени ги наследила атрактивната Ана Николиќ позната по својот моќен вокал.

 

Слични објави

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Се вчитува....