36.8 C
Скопје
18:07 - 19 јули, 2024

(Фото) Важен ден за Милош Биковиќ и сопругата: Шест месеци љубов

Актерот Милош Биковиќ на почетокот на годината ја оствари најважната улога во животот, со својата избраничка Ивана Малиќ доби син.

Нивниот син наполни шест месеци, а по тој повод Ивана се огласи на својот Инстаграм профил.

Имено, Ивана прво објави фотографии само од нивниот наследник на кои напиша: „Шест месеци љубов“, а потоа објави слика која ги разнежни сите нејзини следбеници.

Убавата Ивана позираше во летен, лелеав фустан со длабоко деколте, а во раце го држеше малечкото.

Инаку, Биковиќ еднаш одговори на прашањето како се снаоѓа во улогата на татко.

– Па, во таа улога човек се реализира додека е жив. Се надевам дека цел живот ќе се исполнувам во таа улога. Таа улога се развива. Ќе видиме кога таа комуникација ќе стане малку поинтензивна. Засега се сведува на плачење, малку јас, малку тој – изјави Биковиќ.

Слични објави

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Се вчитува....