16.8 C
Скопје
22:08 - 29 мај, 2024

(Фото) Ова вреди повеќе од милион евра! Ѕирнете во луксузниот стан на Милош Биковиќ и Ивана во Москва

Српскиот актер Милош Биковиќ и неговата сопруга Ивана Малиќ неодамна станаа родители, а приватниот живот се трудат да го држат подалеку од очите на јавноста.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Malić (@ivanamalic_)


Ивана повремено споделува фотографии со синот Василије на социјалните мрежи, а парот живее помеѓу Белград и Москва со својот наследник.

Кога престојуваат во Србија, Милош и Ивана уживаат во луксузниот стан во Белград, а сега Ивана покажа каде живеат кога се во Русија.

Имено, сопругата на Биковиќ сподели нереална глетка од терасата на станот во кој живеат во Москва и со тоа ги распамети своите следбеници. Од нивниот прозорец се пружа прекрасен поглед на познатиот Црвен плоштад во Москва.

„Сезоната на терасата во Москва официјално е отворена“, напиша Ивана во описот на фотографијата.

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....