Ознака : медитеранска

Гастро марифети

Грчка пита – Највкусната пита која некогаш сте ја пробале (РЕЦЕПТ)

Igor
Вкусот на путерот, спанаќот и сирењето ја праваат оваа медитеранска солена пита незаборавна. Ваквото јадење може да го консумирате како предјадење или за вечера со...