20.8 C
Скопје
01:04 - 30 јуни, 2022

Ознака : крис рок

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Крис Рок може да биде следниот домаќин на Оскарите: Вил Смит нема да биде присутен на настаните на Академијата во следните 10 години

Еспресо
Крис Рок би можел и да биде домаќин на Оскарите во 2023 година, откако на церемонијата оваа година доби шлаканица од Вил Смит, објави „ABC“....
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

СЕ ОГЛАСИ мајката на Крис Рок: „Вил Смит сакаше да ја задоволи сопругата!“, „Кога му удри шлаканица на Крис, ме удри мене“

Еспресо
Според зборовите на мајката на Крис Рок, Вил Смит му удрил шлаканица на нејзиниот син затоа што „поттикнат“ од погледот на Џејда сакал да ја...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

КРИС РОК крие МРАЧНИ ТРАУМИ: Трпев сексуално злоставување, ме тепаа, физички бев уништен!

Еспресо
Американскиот комичар Крис Рок пред две вечери за првпат проговори по инцидентот на доделувањето на Оскарите, кога доби шлаканица од актерот Вил Смит. Рок имаше...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Полицијата била подготвена да го уапси Вил Смит, Крис Рок не дозволил! ОТКРИВА ПРОДУЦЕНТОТ НА ОСКАРИТЕ

Еспресо
Полицијата била подготвена да го уапси Вил Смит поради насилство, односно конкретно поради тепање на колега, ова е новото откритие на продуцентот на Оскарите. Тој ова...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

КРИС РОК го прекина молкот: Вил Смит наскоро ќе го почувствува шамарот од комичарот! „Ќе направам цел стендап за тоа што се случи!“

Еспресо
Сите зборуваа за шлаканицата што Вил Смит му ја зададе на Крис Рок, но конечно комичарот ја прекина тишината. Во последните неколку дена, односно веднаш...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Хауард Стерн: „ВИЛ СМИТ мора да има ментална болест!“

еспресо
На популарниот радио водител Хауард Стерн му „пречеше“ нападот на Вил Смит врз Крис Рок на Оскарите 2022 година и тврди дека актерот од „Кралот...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

ВИЛ СМИТ vs КРИС РОК: Мајтапи на Твитер што од смеја ќе ѝ го поместат дури и „циментираното“ лице на Никол Кидман

Еспресо
По шокот од несреќната епизода на Вил Смит за време на ноќта на Оскарите, кој му удри шлаканица на Крис Рок за несреќна шега за...
Свет Слајдер Сцена

ШЛАКАНИЦАТА на Вил Смит за Крис Рок – фокус на Оскарите: Држи го името на жена ми надвор од твојата еб*на уста!

еспресо
Вил Смит како Али – неговиот филм од 2001. Ова е сцената на само неколку минути од прогласувањето за најдобар актер. Како што се случи,...
Свет Слајдер Сцена

ПОЗНАТИОТ АКТЕР И КОМИЧАР ПОЗИТИВЕН НА КОВИД-19: Не го сакате ова, вакцинирајте се!

И. Т.
Американскиот комичар Крис Рок во неделата објави дека е позитивен на ковид-19 и ја искористи можноста да апелира на вакцинација против коронавирусот, пишува „Си-Ен-Ен“. На...