24.8 C
Скопје
12:40 - 25 мај, 2024

Ознака : лејк бел

СветСлајдерСцена

Која е Лејк Бел, убавицата која Крис Рок ја одведе на одмор во Трогир: Мајка на две деца, „тазе“ разведена, мултиталентирана уметница и модел

Еспресо
Популарниот комичар Крис Рок е фотографиран во Трогир, Хрватска, во друштво на неговата нова девојка со која се гледа од неодамна, и со која е...