20.8 C
Скопје
02:24 - 18 јуни, 2024

Ознака : кардио

Секојдневие

Хит тренинг за витка линија: Согорете 150 калории за 8 минути (ВИДЕО)

Еспресо
Кардио тренинг од само 8 минути кој ќе ви помогне да се ослободите од вишокот сало околу стомакот и да го затегнете целото тело. Иако...
Здрави навики

Стопете ги мастите со овие 20 кардио вежби (ВИДЕО)

Igor
Летото многу брзо ќе дојде, а бидејќи многумина од вас сакаат телото да го доведат во форма, оваа година ги советуваме да почнат со време....