34.8 C
Скопје
20:15 - 15 јули, 2024

Ознака : 8

Секојдневие

Хит тренинг за витка линија: Согорете 150 калории за 8 минути (ВИДЕО)

Еспресо
Кардио тренинг од само 8 минути кој ќе ви помогне да се ослободите од вишокот сало околу стомакот и да го затегнете целото тело. Иако...