Ознака : јатрвите

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Модна битка помеѓу јатрвите: Меган и Кејт со својот избор покажаа колку се разликуваат! (ФОТО)

Еспресо
Кејт и Меган дадоа се од себе за да изгледаат гламурозно на оваа прослава, а вие проценете која изгледа подобро… На прославата на Денот на...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Како завојуваа Кејт и Меган? Јатрвите 6 месеци не размениле ниту збор! (ФОТО)

Еспресо
Од првиот момент кога се обелодени дека принцот Хари се забавува со Меган Маркл медиумите ја споредуваа американската актерка со избраничката на принцот Вилијам, Кејт...