39.8 C
Скопје
17:09 - 19 јули, 2024

Ознака : 6 месеци

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Како завојуваа Кејт и Меган? Јатрвите 6 месеци не размениле ниту збор! (ФОТО)

Еспресо
Од првиот момент кога се обелодени дека принцот Хари се забавува со Меган Маркл медиумите ја споредуваа американската актерка со избраничката на принцот Вилијам, Кејт...