7.8 C
Скопје
03:02 - 20 мај, 2022

Ознака : Халина Хачинс

Свет Слајдер Сцена

АЛЕК БОЛДВИН ГО ПРЕДАЛ МОБИЛНИОТ НА ПОЛИЦИЈАТА: Ќе се анализираат видеа, слики и пораки, дури и избришаните!

И. Т.
Во јануари, Алек Болдвин објави видео на социјалните мрежи во кое вели дека соработува со властите. Актерот инсистира да се дознае вистината и како што...
Свет Слајдер Сцена

СЕ ОГЛАСИ СОПРУГАТА НА АЛЕК БОДВИН: Уморна сум од тишината и сакам да го искористам мојот глас!

М.Р.
Два дена откако Болдвин негираше дека го повлекол чкрапалото во интервју за „ABC“, актерот заедно со својата сопруга ги избришаа своите профили на Твитер. Сопругата...
Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) БОЛКА, ТАГА И МНОГУ СОЛЗИ: Алек Болдвин го даде првото ТВ интервју по убиството на Халина Хачинс

Еспресо
Алек Болдвин го даде своето прво ТВ интервју по пукањето кое се случи на снимањето на филмот „Rust“ – и тоа е толку емотивно, што...
Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ДЕЦАТА НА АЛЕК БОЛДВИН ПЛАЧАТ ВО КОЛА: Актерот храбро застана пред папараците со сопругата

Еспресо
Откако се случи шокантниот и немил настан на снимањето на филмот „Rust“, каде Алек Болдвин случајно но кобно ја застрела кинематографката Халина Хачинс, јавноста е...
Свет Слајдер Сцена

НЕ ПРОВЕРИЛ ДАЛИ СИТЕ КУРШУМИ СЕ ЛАЖНИ: Нови детали по убиството на Халина Хачинс

Еспресо
Помошникот на режисерот на филмот „Рѓа“ (Rust), ​​Дејв Халс ѝ рекол на полицијата дека не проверил дали сите куршуми од пиштолот на Болдвин се лажни,...
Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

ПОСЛЕДНИТЕ ЗБОРОВИ НА ХАЛИНА ВО МОМЕНТОТ КОГА БОЛДВИН ЈА РАНИЛ: Нови детали од истрагата

М.Р.
Веста дека актерот Алек Болдвин ја уби директорката на фотографија, Халина Хачинс додека го снимал филмот, со денови ја тресе јавноста, а секојдневно се објавуваат нови детали за истрагата ....
Свет Слајдер Сцена

НОВИ ДЕТАЛИ ЗА УБИСТВОТО НА ХАЛИНА ХАЧИНС: Кој му даде полн пиштол на Алек Болдвин со зборовите „оружјето е ладно“?

М.Р.
Нови информации се појавуваат во случајот со смртта на директорката на фотографија Халина Хачинс, која беше убиена од холивудскиот актер Алек Болдвин на филмски сет...
Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) ОВА Е ЖЕНАТА КОЈА ЈА УБИ АЛЕК БОЛДВИН: Вистински куршуми во пиштол – филмски реквизит!

Еспресо
Рано изутринава одекна трагичната вест дека познатиот холивудски глумец Алек Болдвин на сетот во текот на снимање, ја убил директорката на фотографија, Халина Хачинс, која...