7.8 C
Скопје
02:13 - 20 мај, 2022

Ознака : rust

Свет Слајдер Сцена

АЛЕК БОЛДВИН ГО ПРЕДАЛ МОБИЛНИОТ НА ПОЛИЦИЈАТА: Ќе се анализираат видеа, слики и пораки, дури и избришаните!

И. Т.
Во јануари, Алек Болдвин објави видео на социјалните мрежи во кое вели дека соработува со властите. Актерот инсистира да се дознае вистината и како што...
Свет Слајдер Сцена

УШТЕ ЕДНА НЕСРЕЌА НА СЕТОТ НА ФИЛМОТ „RUST“: Работник бил каснат од отровен пајак…

И. Т.
По страшната трагедија која го шокираше светот на 22 октомври, кога актерот Алек Болдвин, не знаејќи дека пиштолот-реквизит е наполнет со вистински куршуми, ја усмрти...