Tag : филигран

Сцена Убавина

Нокти како филиграни: Се прават во само неколку потези (ВИДЕО)

Igor
Маникирот веќе одамна не е само лакирање на ноктите со еднобоен лак. Во денешно време, тоа значи и дека на прстите можеме да носиме вистинска...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian