23.8 C
Скопје
19:49 - 14 јуни, 2024

Ознака : дружба

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) ВАКА ИЗГЛЕДАА ДОБРИТЕ СТАРИ ВРЕМИЊА: Буш игра на руска песна, Путин му честита за танцот!

Еспресо
Поранешниот американски претседател Џорџ Буш веројатно се надевал дека оваа снимка ќе остане засекогаш во некојаси архива и никогаш нема да „исплива“. Имено, објавено е...
Секојдневие

ПРИРОДАТА Е НЕВЕРОЈАТНА: Погледнете ја необичната дружба на луѓето со егзотични животни (ВИДЕО)

Еспресо
...
Секојдневие

Емотивна средба на мачка и голем тигар која ќе ви ги растопи срцата (ВИДЕО)

Еспресо
Средба меѓу мало домашно маченце и голем тигар од зоолошка градина, претставува доказ дека разликата во големината и силата не мора да биде пречка за...